Digisec OÜ alustas tegevust aastal 2012 Tartus. Tänaseks pakume oma teenuseid üle Eesti.

Ettevõtte asutajateks on inimesed, kes on eelnevalt töötanud pääste, korrakaitse, infotehnoloogia ja nendega seonduvatel tegevusaladel.

Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele peamiselt kombineeritud teenuseid ja erilahendusi, mida suurettevõtted ei paku.

Meie peamine trump on personaalne lähenemine kliendi vajadustele ja konkurentsivõimeline hind, tänu suure juhtimisstruktuuri puudumisele.

Meie teenused on innovaatlilised ja kohati ületame suurettevõtteid tehnilise võimekuse poolest.

Enamus klientide jaoks oleme loonud nn rätseplahenduse, kus erinevate teenuste ja kombineeritud IT lahendustega oleme loonud täiesti uue ja mugava teenustekomplekti.

2019. aastal võtsime kasutusele uue andmetöötluskeskuse, kus toimub meie teenustega seotud elektrooniliste signaalide vastuvõtmine, töötlemine, edastamine jne. Uue andmekeskuse valmimisega oleme suutelised pakkuma täiesti uudseid ja innovaatilisi turvalahendusi.

Ei saa muidugi mainimata jätta, et meid tuntakse kui ettevõtet, kes lahendab tehnilised probleemid, mida keegi teine ei ole suutnud. Meie töös on igapäevane, et peame kellegi keerulise ülesehitusega süsteemi tööle panema või veidi ümber ehitama ja meile meeldib see.

Kui vajad kiiret professionaalset ja personaalse lähenemisega partnerit kellega koostööd teha, siis me ootame Sinu e-kirja või kõnet.

Võta meiega ühendust